FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Zamówienie

1. Jaki jest czas dostawy? Kiedy otrzymam książkę?
- Każda książka jest przygotowywana indywidualnie na podstawie wymagań zamawiającego, dlatego jej produkcja zajmuje trochę czasu. Wysyłka ma miejsce w ciągu 10 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności na naszym koncie.

2. Czy moja książka może zawierać więcej bohaterów?
- W książkach można edytować tylko imię głównego bohatera, a w niektórych wypadkach także jego przyjaciela. Edycja imion pozostałych postaci jest niestety niemożliwa. W szczegółach o książce można znaleźć wszystkie elementy, które można spersonalizować.

3. Czy nazwisko głównego bohatera będzie się pojawiało w ramach całej książki?
- Imię i nazwisko głównego bohatera pojawiają się tylko na okładce i w tytule książki. W samym tekście znajdziesz tylko imię, ew. jego odmiany, które należy podać w szczegółach zamówienia.

4. Istnieje możliwość dodania dodatkowych zdjęć do książki, jeśli zapłacę więcej?
- Niestety, nie jest to możliwe. W książce jest jedna z góry zdefiniowana sekcja, do której można wstawić osobiste zdjęcie. Niestety pojemność książki nie pozwala nam na poszerzenie tej przestrzeni.

5. Czy w książce może się pojawić także rodzeństwo?
- W przypadku niektórych tytułów jest to możliwe, ale generalnie tego raczej nie zalecamy. W historiach przyjaciele i postacie drugoplanowe nie mieszkają razem, co mogłoby zakłócić wrażenie autentyczności. Ponadto z książek nie można usunąć terminów "kolega/koleżanka".

6. Jak należy wypełnić pole dotyczące miejsca, skąd pochodzi dziecko?
- W zamówieniu należy wskazać miasto/gminę w miejscowniku i z przyimkiem w, we, na itp. (np. w Krakowie, w Gdańsku…). Miasta, gminy i wioski mają różne przyimki i zakończenia. Prawidłowe wypełnienie pola jest niezmiernie ważne, ponieważ w takiej formie następnie pojawi się w książce.

Reklamacja

1. Jak mogę złożyć reklamację?
- Reklamacja książki jest możliwa za pomocą formularza reklamacyjnego na stronie www.modryslon.pl. W sekcji Warunki dostawy - Reklamacja znajdziesz bardziej szczegółowe informacje.

Dostawa zamówienia

1. Czy wysyłacie paczki także do innych krajów?
- Tak, książki wysyłamy również do dzieci mieszkających za granicą. Prosimy o kontakt przez e-mail biuro@modryslon.pl z numerem zamówienia, a my wystawimy Ci nową fakturę z kosztami wysyłki uwzględniającymi dostawę za granicę.