Napisali o nas, czyli opinie klientów

Opinie dzieci o naszych książkach

Łukasz: „Książka jest o mnie i mam tu przyjaciela.”

Wiktoria: „Książka tak fajnie się czyta, że przeczytałam ją w jeden wieczór. Bardzo mi się podoba cała historia. Ta książka jest niesamowita.”

Marcin: „To moja druga najulubieńsza książka, zaraz po Pokemonach.”

Jacek: „Och, tutaj mowa o mnie i Szymonie? Jak to możliwe?”

Krysia: „Moja mama i ja śmiałyśmy się dużo z tego, jak o mnie napisali.”

„Fajna książka, wprost dla mnie, nie zmieniłbym niczego. Bardzo ją lubię. W domu czytam ją bez ustanku.”

Krzyś: „Patrzcie jaki bajer, mam książkę o sobie… Nigdy nie myślałem, że dostanę taki prezent.”

„Genialnie, moi kumple pozazdroszczą mi.”

Magdzia: „Jestem księżniczką, a w dodatku zaczarowaną, super! Nie mogę się doczekać, aż książę mnie uratuje.”

Jacek: „Będę czytał Ani (młodsza siostra) na dobranoc, a potem będę się jej śnił.”

Klara: „Księżniczka z obrazka wygląda jak ja, mamy taki sam kolor włosów.”

Jaś: „Chcę dziś poczytać z babcią, zdziwi się, kiedy zobaczy, że książka jest o mnie.”

Nauczyciele i dyrektorzy szkół o naszych książkach

„Spersonalizowane książki bardzo nam się spodobały, dzieci i rodzice byli podekscytowani i czytali zarówno starsi, jak i młodsi. Motywowanie dzieci do czytania w ten sposób jest bardzo imponujące.”
Mgr. Hana Hajná, Mgr. Zuzana Špačková

„Wszystkim dzieciom książka natychmiast się spodobała i od razu zaczęły ją przeglądać. Najpierw stwierdziły z podekscytowaniem, że ich imię pojawia się także w samej historii, a następnie odkryły, że w książce występuje również imię ich kolegów i zaczęły ją pokazywać sobie nawzajem. Jednak chyba największą uwagą cieszyła się tylna strona zawierająca sequele, gdzie dzieci ponownie znalazły swoje imiona. Mniej więcej dwie trzecie dzieci zanurzyło się w lekturze zaraz po tym, jak pooglądały książkę. Szczególnie najsłabsi czytelnicy natychmiast zaczytali się.”
Zdeňka Häuserová

„Książka zmotywowała wszystkie dzieci do ponownego czytania. Przeczytały ją w szkole, a wiele z nich czytało ją także rodzicom po powrocie do domu. Dzieci opowiadały o sobie jako o bohaterze z książki. Czytanie przyniosło nam wiele miłych chwil i wspólnych przeżyć. Ponadto dzieci bardzo uważnie obserwowały ilustracje i tworzyły swoje własne obrazki. Dziękujemy bardzo za zmotywowanie dzieci, w szczególności słabszych czytelników, co zupełnie bez nacisku przyczyniło się do poprawy ich umiejętności czytania.”
Mgr. Marie Pernicová

„Piękna oprawa, ilustracje, ciekawa okładka i, co najważniejsze, widok imienia dziecka – głównego bohatera oraz imion kolegów i miejsca zamieszkania, wywołały ogromne podekscytowanie u naszych uczniów. Dzieci z zapałem przeglądały książki, natychmiast zaczęły je czytać, szukały swoich imion, liczyły, ile razy pojawiły się na jednej stronie albo w całej książce, pokazywały sobie książki nawzajem….”
PaedDr. Anna Kovárňová

Rodzice o naszych książkach

„Za książki serdecznie dziękujemy. Dzieci są zachwycone, że dostały książkę o sobie. Są bardzo nią zainteresowane i lubią ją czytać.”
Pani Heinz

„Dziękuję za wspaniałe książki. Dzieciom bardzo się spodobały. I choć nie lubią czytania, tym razem czytały z entuzjazmem i radością.”
Pani Dehner

„Książka „Dinozaur” dosłownie zachwyciła mojego syna. Nie jest fanem czytania, ale ze względu na fakt, że on i jego przyjaciel są głównymi bohaterami, zmienił swoje zdanie. Sama nie czytałam tej książki, ale z opowiadania syna wiem, że spodobała mu się zarówno historia, jak ilustracje.”
Pani Wysocka